Enerji Bakanı Fatih Dönmez teşekkür mesajı yayınladı

Bakan Dönmez sektördeki şirket ve sivil toplum kuruluşlarının Milli Dayanışma Kampanyası’na desteklerinden dolayı teşekkür etti

3 Nisan 2020

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, enerji sektöründe faaliyet gösteren şirket ve sivil toplum kuruluşlarına (STK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası‘na gösterdikleri yoğun ilgi dolayısıyla teşekkür etti.

Bakanlık tarafından yayınlanan açıklamada Bakan Dönmez’in şu ifadeleri paylaştığı bildirildi;

“Elektrik, doğal gaz, maden, petrol, yenilenebilir enerji, nükleer enerji alanlarında faaliyet gösteren şirket ve STK’larımız kampanyaya en hızlı şekilde dahil olarak güzel bir dayanışma örneği gösterdi. Sektörümüzün tüm paydaşlarına bu süreçte göstermiş oldukları ilgi ve hassasiyetten ötürü teşekkür ediyorum.”

Değerlendirmesinde başta sağlık çalışanları olmak üzere hayat akışının sekteye uğramaması için sahada görevli herkese enerjileriyle destek olmaya devam edeceklerini vurgulayan Bakan Dönmez, sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Gün birlik günüdür. Gün beraberlik günüdür. Gün millet olarak hep birlikte dayanışma günüdür. İnanıyorum ki bu günler gelip geçtiğinde bu dayanışma ruhu bizi birbirimize daha fazla bağlayacak. Dünden daha güçlü olacağız. Yarınlarımızı da bu güç ve ruhla inşa edeceğiz.”

Yaklaşan Etkinlikler

Tümünü gör