WindEurope CEO’su Dickson Marentech Expo açılışına katılacak

Etkinlik 26-28 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenlenecek

26 Ağustos 2022

WindEurope CEO’su Giles Dickson’ın Marentech Expo – Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı‘nın açılışına katılacağı bildirildi.

Etkinliğin organizatörü BİFAŞ tarafından yapılan açıklamada değerlendirmesi yer alan BİFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Vural şunları söyledi;

Marentech Expo için İzmir’i seçmemizdeki etkenlerden biri enerji sektörünün İzmir’i, ülkemizin yenilebilir enerji başkenti olarak benimsemesidir. Fuarımızın rüzgar türbin tedarikçileri, türbin temel tedarikçileri, güneş panelleri, dalga enerji ekipman tedarikçilerine kadar 300’ün üzerinde üretici firma, doğru alıcı ve yatırımcısı ile buluşturacağız.

Açıklamada 26-28 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenlenecek Marentech Expo’da, rüzgar türbin tedarikçileri, türbin temel tedarikçileri, güneş paneli üreticileri, dalga ve akıntı enerjisi ekipman tedarikçileri, mühendislik firmaları, deniz nakliyat firmaları, tersaneler ile marina ekipman firmaları başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip 300’ün üzerinde üretici firmanın katılım göstereceği de bildirildi.