TWRE eğitim programlarına başlıyor

İlk program 3 Haziran’da yenilenebilir enerji proje finansmanı konusunda gerçekleştirilecek

31 Mayıs 2020

Enerji sektörünün ilk ve tek kadın insiyatifi olan TWRE (Yenilenebilir Enerji ve Enerji Sektörü Türk Kadınları – Turkish Women in Renewables and Energy) Haziran ayı itibariyle GREEN CLASSES-YEŞİL SINIF projesine başlayacağını duyurdu.

TWRE duyurusuna göre serinin ilk dersi 3 Haziran 2020 günü Yenilenebilir Enerji Proje Finansmanı konusunda gerçekleştirilecek.

Serinin devam eden eğitimlerinde de alanında uzman kişilerin anlatımlarıyla rüzgâr enerjisi, güneş enerjisi, biyo kütle, jeotermal enerji, enerji verimliliği ve atık yönetimi gibi konuların teknik, idari ve finansal yönleri ele alınacak.

TWRE’nin konu ile ilgili açıklamasında grubun pandemi sürecinde de gerçekleştirdiği “GREEN CALLS WEBINAR SERIES BY TWRE” webinar serisi ile yenilenebilir enerji sektörü, iklim değişikliği, toplumsal hareketler, yerli üretim, sürdürülebilir şehirler, liderlik, toplumsal eşitlik gibi öğretici ve bilgilendirici 25 farklı programla 3.000’den fazla izleyiciye ulaştığı, YouTube kanalı ile de enerji ve sürdürülebilirlik alanlarına yönelik çok faydalı bir görsel kütüphane oluşturduğu da ifade edildi.

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için; https://www.linkedin.com/company/twre/