Türk-Alman Enerji Verimliliği Sektörleri Almanya’da Buluşuyor

Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası iki ülkenin enerji verimliliği sektör temsilcilerini bir araya getiriyor.

9 Mart 2011

Enerji verimliliği alanında faaliyette bulunan ve/veya bu alanda işbirliği imkanları arayan Türk ve Alman firmaları arasında işbirliğini desteklemek amacı Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası ve The Renewables Academy AG (RENAC) tarafından ortaklaşa bir etkinlik düzenleneceği açıklandı.

Türk – Alman Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada 17 − 21 Mayıs 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan 5 günlük Almanya ziyareti sırasında Türk girişimcilerine uzman sunumlar sergileneceği, Renewables Academy AG (RENAC) enerji verimliliği eğitim merkezinin ziyaret edileceği ve Alman şirketlerin Türk firmalarını kendi yerlerinde ağırlayarak, üretim tesislerini gezdireceği ve bu esnada kendileri ile ikili görüşme fırsatı sağlanacağı belirtildi.

Açıklamada etkinliğin amacının ise Türk firmalarına Alman enerji verimiliği – teknolojileri, tedarikçileri ve işbirliği olanakları gibi birçok konuda kapsamlı bir bilgi sunmak olduğu ifade edildi.

Üç günlük etkinlikte transfer ve tercüme hizmetleri ücretsiz olacak iken, konoklama, ulaşım ve vize masrafları katılımcılar tarafından sağlanmak durumunda.

Başvuru için buradaki formun doldurularak, 8 Nisan 2011 tarihine kadar   0212 − 363 05 60 nolu faks numarasına gönderilmesi veya Orkun Hatipoğlu’na e-posta ile iletilmesi gerekmekte.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için;

Orkan Hatipoğlu

Tel: 0212 363 05 00

E-Posta: orkan.hatipoglu@dtr-ihk.de