Solar + Storage NX

31 Ağustos – 2 Eylül 2023

 

Güneş Enerjisinin Geleceği ve Sürdürebilirlik için Enerji Dünyasının En Önemli Ticari Platformu

Uluslararası enerji yatırımcılarının buluşma noktası Solar+Storage NX, güneş enerjisi ve enerji depolama çözümlerinin ve teknolojilerinin gelişimine katkıda bulunarak, iklim değişikliği ile mücadelede ve karbon ayak izinin azaltılmasında ülkemizin üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmesinde aracı olmayı hedefliyor.

Solar+Storage NX, Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED) iş birliği ve T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle, 31 Ağustos – 2 Eylül 2023 tarihleri arasında, NextGen E-mobility + Charge Fuarı ve Zirvesi’ne paralel olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da organize edilecek. Enerji sektörünün öncü firmalarının en yenilikçi ürünlerini ve teknolojilerini sergileyecek fuar; geleceğin iş modellerine, yenilenebilir enerjide değişen yatırımcı ve ihtiyaç profillerine yenilikçi bakış açıları sunarak Türk enerji sektörünün geleceğine fayda sağlayacak.

31 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında enerji sektörünün liderlerinin “kaçırmaması gereken” bu etkinlikte sizi de görmek için sabırsızlanıyoruz.

 

solarstoragenx.com