Siemens yenilikleri ile WIN’12 Fuarı’nda

Siemens fuar katılımcılarına enerji verimliliğine yönelik çözümlerini tanıtacak

24 Mart 2012

Sektörün büyük bir heyecanla beklediği 29 Mart – 1 Nisan 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek WIN’12 Fuarı, Siemens’in özel yeniliklerine sahne olmaya hazırlanıyor. İlk kez gerçekleştirilecek ürün tanıtımları, televizyondan canlı yayın ve fuara özel aktiviteler Siemens standında katılımcıları bekliyor.

Müşterilerinin sürdürülebilir değerler yaratmaları için teknolojik liderlik yapan Siemens fuarda, bu gelişime katkı sağlayan, farklı sektörlere yönelik enerji verimliliği çözümlerini tanıtıyor. Fuarın 2 no’lu salonunda bulunan 300 m²’lik standında endüstri dünyasına yönelik farklı otomasyon çözümlerini tanıtacak olan Siemens, enerji verimliliğine yönelik sunduğu avantajlarla dikkat çeken SINAMICS G120C hız ve hareket kontrol sistemlerinin Türkiye lansmanını gerçekleştirecek. Siemens Eğitim Merkezi adı altında toplanan, endüstri ve enerji dünyasındaki bugünün ve geleceğin profesyonellerine hitap eden eğitimlerde bu alanda yerini alacak.

1000 m²’lik Siemens özel salonu ise farklı ürün ve çözümlere ev sahipliği yapacak. Küresel ölçekte gelişimine öncülük ettiği Akıllı Şebekeler’e yönelik çözümlerini paylaşacak olan Siemens, Akıllı Şebekeler’in enerji otomasyonuna yönelik Türkiye’de gerçekleştirilen Ar-Ge faaliyetlerini ve yeni Ar-Ge Merkezi’ni de katılımcılarla buluşturacak. Dünyanın 80 ülkesine ihraç edilen orta gerilim ürün ailesine bu özel salonda yer veren Siemens, Bina Teknolojileri bölümü tarafından sunulan ve yüksek enerji verimliliği oranlarıyla dikkat çeken ürün ve çözümlerini de tanıtacak. Bu salonda kurulacak dokunmatik ekranlarda sürdürülebilir bir dünyanın modern şehirlerinin işleyiş yapısı birkaç dokunuş ile kolayca izlenebilecek.

Fuar alanından canlı yayın ve özel aktiviteler

Siemens, fuar alanını ziyaret edemeyenler içinse canlı yayın dahil olmak üzere özel hazırlıklar yapıyor. Gün boyu fuar alanında gerçekleştirilecek çekimler ve özel röportajlar fuarın ilk günü Mobility Channel ve Siemens Türkiye Facebook sayfası üzerinden canlı yayınlanırken diğer günler yayınlar Facebook üzerinden devam edecek. Fuarda sergilenen tüm yeniliklere ise WIN’12 Fuarı’na özel hazırlanan www.siemens.com.tr/win12 sitesinden ulaşılabiliyor.