NextGen Mobility Summit & Expo

31 Ağustos – 2 Eylül 2023

 

E-Mobilite ve Enerji Dünyasının Yeni Nesil Platformu

Şarj teknolojileri odaklı tek etkinlik: elektrikli araçlar ve şarj altyapısı ve teknolojisini sektör liderleri, devlet görevlileri, belediyeler, kamu hizmeti veren şirketler, yerleşim alanları ve ticari alanlarda karar vericiler ve dünyanın her yerinden gelen araştırmacılarla bir araya getirmeyi hedefleyen NextGen E-Mobility + Charge Expo & Summit – Elektrikli Araçlar ve Şarj İstasyonları Fuarı ve Zirvesi, 31 Ağustos – 02 Eylül 2023 tarihleri arasında, Solar + Storage NX Fuarı’na paralel olarak İstanbul, Türkiye’de, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) işbirliği ve T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle; Solar+Storage Next Generation Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenleniyor.

Elektrikli araç sektöründe artan talepleri karşılamak, özel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak sektöre yön vermeyi amaçlayan NextGen E-mobility + Charge Fuarı ve Zirvesi, katılımcılarına özel yapılandırılmış̧ network ortamı, eğitici panel oturumları ve son derece rekabetçi pazar alanı ile eşsiz bir fuar deneyimi sunmayı hedefliyor.

Fuar ve Zirve, katılımcılara tek noktada günümüzün en yaratıcı çözümlerini sunan şirketlerle tanışma ve görüşme fırsatı sunuyor. NextGen E-Mobility + Charge Fuarı ve Zirvesi, gayrimenkul varlık yöneticileri ve şehir planlamacıların karşılaştığı güçlüklere benzersiz çözümler sunmaktadır. Elektrikli araç sektöründeki önemli oyuncular, tesis işletmecileri ve elektrikli araç altyapı planlama ve yatırım uzmanları elektrikli araç şarj teknolojisindeki en son gelişmeleri paylaşacak.

31 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında elektrikli araç sektörünün liderlerinin “kaçırmaması gereken” bu etkinlikte sizi de görmek için sabırsızlanıyoruz.

 

nextgenmobility.net