ICCI 2019 programı açıklandı

Etkinlik bu yıl 25’inci kez kapılarını açıyor

27 Mayıs 2019

Bu yıl 25’inci kez gerçekleştirilecek olan ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansının programı açıklandı.

28 Mayıs günü İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinliğin açılış konuşmalarını Türkiye Kojenerasyon Derneği Başkanı Yavuz Aydın, Enerji Verimliliği Derneği Başkanı Murat Kalsın, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yaradımcısı Abdullah Tancan ile TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş yapacak.

Prof. Dr. İlber Ortaylı da etkinliğin ilk günü 15:15-16:00 arasında WEC Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Barış Sanlı moderatörlüğünde ‘’Tarihsel Süreci ve Bugüne Yansıması ile Enerji’’ başlıklı panelinin konuşmacısı olacak. Prof.Dr. Emre Alkin ve Alphan Manas da üç gün sürecek etkinliğin önde gelen konuşmacıları arasında yer alacak.

28-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte

TÜREB, GÜYAD, TÜSİAD, MÜSİAD, TESAB, ENVER, ENSİA, SHURA, AVERE, DEİK, Digit4Turkey gibi dernek ve kuruluşların özel oturumları gerçekleşecek. Ayrıca EPDK desteği ile de “Elektrik Piyasası” oturumu düzenlenecek.

Etkinlikte yenilenebilir enerji sektörünün gündemindeki en gündem maddelerinden olan çatı üstü güneş enerjisi yatırımlarına yönelik olarak da “Prosumer: Üreten Türetici” konseptini içeren “ProsumerX” alanı olacak.

8. ICCI Enerji Ödülleri de 28 Mayıs tarihinde düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

ICCI 2019 programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Tümünü gör