Alarko Carrier iklim değişikliği farkındalığı için fotoğraf yarışması düzenliyor

 ‘’Küresel İklim Değişikliği’’  temalı yarışmanın başvuru süresi Ağustos sonuna kadar uzatıldı

3 Ağustos 2015

Alarko Carrier tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘’Küresel İklim Değişikliği’’ temalı fotoğraf yarışmasının başvuru süresi uzatıldığı bildirildi.

Şirket tarafından yapılan açıklamada 10 Haziran tarihinde başlayan başvuru sürecinde şimdiye kadar 400’ün üzerinde başvurunun yapıldığını, yoğun ilgi nedeni ile son başvuru süresinin ise  31 Ağustos 2015’ kadar uzatıldığı bildirildi.

Yarışmaya Alarko Carrier mensupları ile Seçici Kurul üyelerinin dışında; 18 yaşını doldurmuş tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılar www.alarko­carrier.com.tr/fotograf  adresi üzerinden başvuru yapabiliyor.

Yarışmanın seçici kurulunda ise Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Alsim Alarko Genel Koordinatör Yardımcısı Alper Kaptanoğlu, sanatçı Şükran Moral ve fotoğrafçı Ani Çelik Arevyan yer alacak. Fotoğraflar; yarışma temasına uygunluk, yaratıcılık, anlatım gücü ve teknik kriterlere göre değerlendirilecek.

Yarışmanın kazananları Eylül ayında açıklanacak iken, yarışmanın birincisi Canon EOS 70D fotoğraf makinesi, ikincisi Toshiba RAS 13 N3 KVR klima üçüncüsü Toshiba RAS 13 S3 KV klima, 4’üncüsü ve 5’incisi iPad Mini 3, 6’ncısı ise Asus Akıllı Telefon kazanacak.