WIN EURASIA

İstanbul, 12 – 15 Mart 2020

Industrial Energy Systems EURASIA organizasyonunla 12 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştirilecek WIN EURASIA fuarında enerji, elektrik ve elektronik sektörlerinin, endüstriyel ve ticari alandaki teknoloji uygulamaları tek bir çatı altında buluşacak.

IES EURASIA’da Enerji Verimliliği Mottosu altında düzenlenecek organizasyonda elektrik enerjisi üretim sistemleri, güç tedariki, iletimi, dağıtımı, depolama, enerji ve bina otomasyonu, enerji yönetimi yanında enerji yönetimi konularına odaklanılacak.

Geçtiğimiz Mart ayında 20 ülkeden 1.400’e yakın sektör temsilcisinin katılımcısı olduğu organizasyonun katılımcı profilini ana olarak mühendisler, satın almacılar, proje yöneticileri, teknisyenler, devletin ilgili birimleri ve planlama bölümleri oluşturması bekleniyor.

Fuar kapsamında Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği tarafından sektörün gelecek vizyonuna katkı koyacak bir seminer ve ilk olarak üyelerinin yer aldığı özel sergi alanı da gerçekleştirilecek.

Bunun dışında Hol 7’de bir Enerji Zirvesini de hayata geçirmeyi planlıyoruz. Enerji verimliliği IES EURASIA’nın odaklandığı konuların başında geliyor bu yıl fuarla birlikte gerçekleştireceğimiz etkinliklerle Enerji Verimliliğini sektörün önde gelen isimleri ile konuşacağız.

 

Ayrıntılı bilgi için; win-eurasia.com