Proje Yönetimi Eğitimi Webinarı

Webinar, 28-30 Nisan 2020

Eğitim proje yönetimi yaklaşımı ve projelerde başarılı sonuçlar almak için gerekenler konusunda katılımcıları bilgilendirmeyi ve temel yetkinlikleri kazandırmayı amaçlamaktadır.

İçerik halihazırda projeleri yöneten, projelere katkıda bulunan veya proje yönetimi alanında ilerlemek isteyen profesyoneller için konuları en verimli şekilde aktarmak üzere tasarlanmıştır. Eğitim 3 gün boyunca, günde 3 saat online olarak işlenecektir.

Eğitim aşağıdaki konularda katılımcılara bilgi ve yetkinlik kazandırmayı amaçlar;

  • Proje Tanımlama
  • Proje kaynaklarının daha verimli yönetilmesi
  • Proje yönetiminde sık karşılaşılan hatalardan kaçınılması
  • Pratik proje yönetimi araç ve tekniklerini uygulanması

Kimler katılabilir?

Eğitim halihazırda projeleri yöneten, projelere katkıda bulunan veya proje yönetimi alanında ilerlemek isteyen profesyoneller için konuları en verimli şekilde aktarmak üzere tasarlanmıştır. Bu doğrultuda, uzman, danışman, orta düzey yöneticilerinin katılımına uygundur. Aynı zamanda bu gibi dönemlerde proje yönetimi süreçlerinde yapılması gerekenler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen proje yöneticileri, iş analistleri, işletme sahipleri, orta ve üst düzey yöneticilerin de katılımına açıktır.

Sertifika

Bu online ve canlı yayın olarak gerçekleştirilecek eğitimin en az %80’ine katılanlara BMI Business School tarafından Katılım Belgesi önce pdf ve sonrasında kargo ile gönderilecektir.

 

Program İçeriği

 

Gün 1:

Problem Tanımlama
Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı
Genel Proje Süreçleri

Gün 2:

Projeler ve Stratejik Planlama
Faaliyet Planlama
Maliyet Planlama

Gün 3:

Risk Planlama
İzleme ve kontrol.
Proje Değerlendirme

 

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için; bm-institute.com