Hidrojen Teknolojileri Artık Derneği Green Solar Network Üyesi

 

Sponsor İçerik

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Green Solar Network projesi kapsamında güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırmak ve iklim değişikliği ile mücadele etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda da Hidrojen Teknolojileri Derneği de Green Solar Network’ün üyesi oldu.

Temiz enerjiye geçişte hiç şüphesiz hidrojen ve özellikle yeşil hidrojenin payı da oldukça önemlidir. Bu bağlamda çok sayıda çalışma yürüten Hidrojen Teknolojileri Derneği ile Green Solar Network olarak önümüzdeki etkinliklerde de birlikte çalışacağız.

Hidrojen Teknolojileri Derneği, hidrojen teknolojileri konusunda bilimsel, endüstriyel ve sosyal işbirliğini sağlamak, sürdürülebilir koordinasyonu geliştirmek ve ilgili faaliyetleri gerçekleştirmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalarını tarafsız, özerk, tüm kurum ve kuruluşlara eşit uzaklıkta, ticari ve politik amaç gütmeyen, toplum ve çevre yararı öngören, açık, gerçeklere dayalı tespit, araştırma, değerlendirme, söylem ve davranış ilkeleri ile yürütmektedir.

Green Solar Network başta STK’lar olmak üzere üniversiteler, belediyeler ve sanayi odalarında üyelik başvurularını kabul etmektedir. Green Solar Network’ün güncel üye listesine de buradan ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu proje/yayın Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği’nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.