Green Solar Network Üye Alımına Başladı

Sponsor İçerik

AB projesi kapsamında kurulan Green Solar Network üye alımına başladı. Sivil Toplum Kuruluşları, üniversiteler ve belediyelerle birlikte iklim değişikliği ile mücadelede güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırma amacıyla kurulmuş olan bir ağ olan Green Solar Network’e kayıt olabilirsiniz.

 

Green Solar Network Üyelik Şartları

 

Green Solar Network üye profili; gerçek ve tüzel kişiler ile kar amacı güden ve kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlardır. Güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren paydaşlar ile güneş enerjisinden herhangi bir alanda faydalanacak her sektör ve kesimi temsil eden paydaşlardan oluşmaktadır.

Üye olmak isteyenler, üyelik formuyla yazılı olarak Green Solar Network Yönetimi’ne başvuruda bulunabilirler. Üyelik başvuruları, Green Solar Network Yönetimi tarafından değerlendirilip, kabulüne karar verilmektedir. Üyelik başvuru formu için tıklayınız.

Tüm üyelikler ücretsiz olup üyelik sınıflandırılması üye adayının müracaatından sonra Green Solar Network Yönetimi tarafından yapılacak değerlendirmeye göre yapılacaktır. Ayrıca GSN üyelik sözleşmesi de imzalanması gerekmektedir.

 

Green Solar Network’e Nasıl Üye Olunur?

 

Green Solar Network üyesi olmak oldukça zahmetsiz ve kolaydır. Üyelik için internet sitemizi ziyaret ederek aşağıdaki adımları yerine getirebilirsiniz.

1) greensolarnetwork.org ana sayfasını ziyaret edin

 

2) Menünün sağında “Kayıt Ol” sekmesine tıklayın

 

3) Açılan sayfadaki kayıt formunu doldurarak üyelik başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Kayıt formunu gönderdikten sonra gerekli kontrol sürecinin ardından üyelik başvurunuz onaylanmış olacaktır.

 

Neden Green Solar Network’e Üye Olmalıyım?

 

Green Solar Network’e üye olarak, üyelere özel paylaştığımız yayınlara, eğitimlere, seminerlere ve konferanslara erişim sağlayabilirsiniz. Üyelerimizin bu network aracılığıyla uluslararası piyasalara ve diğer ağlara erişimi kolaylaşacak. Bu şekilde uluslararası teknoloji ve pazar trendleri konusunda üyelerimiz bilgi sahibi olacaktır ve inovatif çalışmalarda yer alabileceklerdir. Ayrıca tüm bunlara bağlı olarak Green Solar Network üyelerinin iş hacimleri genişleyecek ve know-how deneyimleri artacaktır.

Üyelerimiz sektörel ve sektörler arası sorunlarını dile getirebilecekleri güçlü bir networkde yer almış olacaklar. Dahası güneş enerjisi sektöründeki ulusal ve uluslararası gelişmelerden haberdar olacaklardır. Üyelerimiz için sağlayacağımız ayrıcalıklara her gün bir yenisi eklenmektedir. Siz de Green Solar Network üyesi olarak yerinizi almak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

 


Bu proje/yayın Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği’nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.