Green Solar Network Konferans Raporu Yayınlandı

 

Sponsor İçerik

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Güneş Enerjisi Sanayicileri Endüstrisi Derneği – GENSED’in Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği KAİSDER ortaklığıyla yürüttüğü Green Solar Network projesi kapsamında gerçekleştirilen Green Solar Network – 1 Konferansı yoğun bir katılım ile sona erdi.

 

16-17 Aralık tarihlerinde birbirinden farklı 10 oturum ile çok önemli konular anlatıldı ve değerlendirildi.

Konferansın ilk gününde Temiz Enerji Geçişi, İklim Değişikliği, Enerji Ekonomisi, Enerji Verimliliği ve Yeşil Binalar oturumları ikinci gününde ise Fotovoltaik Teknolojiler, Hidrojen, Elektrikli Araçlar, Yenilenebilir Enerjide Finansman ve Enerji Depolama oturumları yer aldı.

Bu oturumlarda birbirlerinde farklı 26 konuşmacı çok önemli konulara değindiler. Ayrıca iki günde açılış konuşmacıları ile birlikte toplam 33 konuşmacı konferansımızda yer aldı.

Sanal konferans etkinliğimizde ayrıca 360 derece iyi güneş enerji uygulama örnekleri ve üyelerimizin stantları da ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Konferansı iki günde yaklaşık 750 kişi katılım gösterdi.

Konferans sanal bir ara yüzde gerçekleştirildi. Ziyaretçiler bir yandan oturumlardaki konuşmacıların sunumlarını dinlerken bir yandan da iyi uygulama örneklerini ve üye stantlarını inceleme fırsatına sahip oldular.

 

Aşağıdaki bağlantı ile 16 ve 17 Aralık 2021 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Green Solar Network sanal konferansı ile ilgili rapora ulaşabilirsiniz.

 

 

1. Gün Açılış Konuşmaları
Temiz Enerji Geçişi Oturumu
İklim Değişikliği Oturumu
Enerji Ekonomisi
Enerji Verimliliği Oturumu
Yeşil Binalar Oturumu
2. Gün Açılış Konuşmaları
Fotovoltaik Teknoloji Oturumu
Hidrojen Oturumu
Elektrikli Araçlar Oturumu
Yenilenebilir Enerjide Finansman Oturumu
Enerji Depolama Oturumu

 


Bu proje/yayın Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği’nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.