Green Solar Network İyi Güneş Enerji Uygulama Örneği 2

 

Sponsor İçerik

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Green Solar Network projesi kapsamında iklim değişikliği ile mücadelede güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırmak için faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Arazi tipi güneş enerjisi uygulama örneğini bilgi grafikleriyle 360 derece bir video çekimi ile sizler için derledik. Video içerisinde sistemin kurulu gücünü, yıllık ortalama elektrik üretim miktarı, güneş panel adedi ve çevresel etkiler gibi bilgileri de bilgi kartları vasıtasıyla görebilirsiniz.

Sorularınız, görüş ve değerlendirmeleriniz için aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güneş enerjisi kullanımı ile ilgili görmek ve bilgi almak istediğiniz iyi uygulama örneği konularını bir sonraki çalışmalarımıza yön vermek amacıyla paylaşımlarınızı bekleriz.

Mail: info@greensolarnetwork.com


 


Bu proje/yayın Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği’nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.