Kayıt

Yeşil Ekonomi'ye üye olmak için, aşağıdaki formda istenilen bilgileri lütfen doğru ve eksiksiz şekilde doldurunuz.

 

Üyelik Formu

 

İşbu sözleşme yesilekonomi.com alan adına bağlı olarak yayın yapan internet sitesinin kullanım kurallarını belirtmektedir ve siteye üye olunması için kabul edilmesi zorunludur. 

 
Sözleşmeyi kabul etmeniz aşağıda belirtilen kullanım kurallarını kabul ve taahhüt ettiğiniz anlamına gelmektedir.
 
1. GENEL KURALLAR
 
1.1. Bu site ve sitede E-Kütüphane bölümü hariç olmak üzere yer alan tüm içerikler, görseller, kodlar, veritabanı ve veritabanındaki bilgiler Yeşil Ekonomi Yayıncılık Ltd. Şti.’ye aittir (bundan sonra Yeşil Ekonomi olarak anılacaktır) aittir.
 
1.2. Bu içerik, görsel ve kodlar uluslararası telif hakları tarafından korunmaktadır. Bunları Yeşil Ekonomi’nin yazılı izni olmaksızın değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamazsınız.  Aksi halde doğabilecek her türlü kanuni ihtilaflarda Yeşil Ekonomi bu uyarıyı yaptığından hiçbir sorumluluk kabul etmez ve bu durumda T.C. Ankara Mahkemeleri yetkilidir.
 
ÜYELİK KURALLARI
 
2.1. Yeşil Ekonomi üyelik işlemleri sırasında kaydedilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğunu kabul eder. Ancak yetkililerinin bu bilgilerin doğruluğundan şüphe ettiği hallerde şüphelendiği üyeliği askıya alma veya tamamen silme hakkını saklı tutar. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hiçbir hatadan Yeşil Ekonomi sorumlu tutulamaz. 
 
2.2. Her kullanıcı, Yeşil Ekonomi’de yalnızca bir tek üyelik kaydı açma hakkına sahiptir. Eğer bir kullanıcının birden çok kayıt açtığı tespit edilirse bu kural ihlali olarak kabul edilebilir ve bu üyenin üyelik kayıtları iptal edilebilir.
 
2.3. Yeşil Ekonomi üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Yapılması halinde oluşabilecek sorunlardan Yeşil Ekonomi sorumlu tutulamaz.
 
2.4. Yeşil Ekonomi’ye üye olurken seçilen şifre sadece üye tarafından bilinmektedir. Bu şifrenin seçimi, korunması ve belirli aralıklar ile değiştirilmesi sorumluluğu üyeye aittir. Yeşil Ekonomi şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu tutulamaz.
 
2.5. Yeşil Ekonomi’ye üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler izinsiz olarak diğer kişi ve kurumlara verilmez. Bununla beraber Yeşil Ekonomi üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme haklarına sahiptir ancak kişilere ait bilgileri tek tek kullanamaz. 
 
2.6. Yeşil Ekonomi’ye üye olurken kaydedilen e-posta adresinin üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda bu e-posta adresi esas alınır ve kullanılır. Yeşil Ekonomi üyeler ile olan ilişkilerinde ve iletişiminde verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan Yeşil Ekonomi sorumlu tutulamaz. 
 
2.7. Üye verilerinin Yeşil Ekonomi’nin ihmali olmayan durumlarda yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı üyelerin karşılaşabileceği zararlardan Yeşil Ekonomi sorumlu tutulamaz.
 
2.8. Yeşil Ekonomi üyeleri istedikleri zaman üyelikten çıkabilir. 
 
2.9. Yeşil Ekonomi gerekli gördüğü takdirde herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme hakkına sahiptir. Yeşil Ekonomi kurallarına aykırı davranışları nedeniyle üyeliği iptal edilen bir kişi, aksi Yeşil Ekonomi tarafından onaylanmadıkça tekrar Yeşil Ekonomi’ye kayıt olamaz; kayıt yapması durumunda ise bu kayıt da herhangi bir uyarıya gerek görülmeksizin iptal edilebilir.
 
3. DİĞER
 
3.1. Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla yesilekonomi.com tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.
 
3.2 Teknik aksaklıklardan dolayı Yeşil Ekonomi’de hata ya da kesinti olabilir. Yeşil Ekonomi hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.
 
3.3. Yeşil Ekonomi aktif bağlantı sağladığı ve/veya banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.